Novinky

Vánoční focení 2022

Vánoční focení

Vánoční focení letos bude opět ve verzi dvou balíčků, menší je spíše jen pro focení dětí, větší většinou využíváte na rodinné focení. Letos je laděno do klasických vánočních barev, takže červené, modré, zelené a bílé oblečeně a kostičky budou super. Mám tady i spoustu šatiček, triček, sukýnek pro holky a i košile a nějaké kalhoty pro kluky, takže se nebojte mi napsat a kouknu co ve velikosti, kterou potřebujete by se dalo použít. I pro dospělé tu mám nějaké kousky Focení bude probíhat dle domluvy, takže si pište. Dám i nějaké víkendové termíny, ale není problém se domluvit i na jindy, pokud se to bude oběma stranám hodit a budeme všichni zdraví! Po focení zašlu vždy galerii fotografií, kde si zaškrtnete fotky které chcete upravit a které vytisknout a je možno samozřejmě zakoupit i fotografie nad rámec balíčku, vždy budete mít u fotek info co a jak. Jakmile mi dorazí výběr a platba, fotky jdou ke zpracování a k tisku. Pořadí zpracování je dle toho, kdy mi dorazí výběr, takže pokud někdo spěchá je potřeba s výběrem neotálet! Focení bude probíhat maximálně do 12.12.2021, abychom to vše stihla do svátků udělat a vytisknout.Už se na vás všechny moc těším Didi


Fine art portérFine art portrét - cena 500 - 900 Kč
Balíček za 900,- Kč
6 ks fotografií z níž jedna dle výběru bude upravena ve stylu fine artu a zbytek v základní úpravě.
Balíček za 500,- Kč
1 ks fotografie ve stylu fine artu
+ každá další fotka v standartní úprave dle výběru za 100,- KčVánoční akce

dárkové poukazy

Dárkové poukazy jsou už na světe a do 24.12.2020 je můžete pořídit ve třech variantách s 20% slevou, třeba jako dárek pod stromeček.
Poukaz v hodnotě 1500,- Kč za cenu 1200,- Kč.
Poukaz v hodnotě 1000,- Kč za cenu 800,- Kč.
Poukaz v hodnotě 500,- Kč za cenu 400,- KčVánoční akce na dárkové poukazy


Připraveny jsou pro vás dva druhy poukazů.
První je na balíček focení v hodnotě 900,- Kč, který je možno zakoupit do 20.12.2019 za cenu 700,- Kč.
Druhý je na balíček focení v hodnotě 1500,- Kč, který je možno zakoupit do 20.12.2019 za 1100,- Kč
A prvních 5 nejrychlejších bude mít poukaz i v dárkové krabičce jako je na obrázku.

Vánoční focení

2019

Vánoční foceníčko bych ráda udělala letos jak vevnitř tak venku, když nám bude počasí přát.
Nafotila jsem pár foteček v jakém stylu by se to mělo letos ubírat.
Budou dva balíčky:
1) Dětské focení - cena 600,- Kč
8 fotek elektronicky - všechny v barevném i černobílem provedení
8 fotek dle vlastního výběru tištěných 10x15

2) Rodinné focení - cena 900,- Kč
12 fotek elektronicky - všechny v barevném i černobílem provedení
12 fotek dle vlastního výběru tištěných 10x15

Možnost vytvořit i vánoční přáníčko.
Vše další dle domluvy.

Rezervace svatby na rok 2020


Velikonoční focení


Když už na nás vykukuje to jaro, přichází na čas pomalu a jistě jarní a hlavně velikonoční focení. Letos bude možnost focení i se zvířátkem jako je králíček a možná i budou nějaká kuřátka nebo housátka.

Svatba 2019

Jelikož je aktuální období pro domlouvání focení letních a podzimních svateb, i já teď trávím většinu času schůzkami s budoucími nevěstami a přípravou na toto období.
Jelikož se termíny plní, hlásím, že srpen už mám plně obsazený a u jiných měsíců je občas ještě nějaký termín volný.
Pro podrobnějších info o termínech a cenách piště prosím do zpráv, mailu nebo volejte :-)

Hodinka hýčkání s focení

Dárek pod stromeček

Poukazy pro dámy, které lze použít jako vánoční dárek a pánům to může vyřešit těžkou hlavu co dát manželce pod stromeček, aby jí to udělalo radost :-)
Jedná se o poukazy na focení pro ženy i s hair stylingem a foto make-upem od profesionálky Romanna Makeup Artist, kde si můžete udělat chvilku pro sebe sama s hezkou památkou v podobě fotek.
Poukazy se budou moc vyčerpat v průběhu roku 2019. Vždy budou dopředu vyhlášeny termíny, kdy se bude toto focení konat.
Na jaře jsme tuto akci již vyzkoušeli a měla veliký úspěch, že jsme přidávali i termín a účastnice vypadaly, že si to užily

Dárkové poukazy

Vánoční akce


Možnost zakoupení dvou variant poukazů a to na menší balíček focení a na větší balíček (viz. ceník)

Vánoční akce - při zakoupení do 20. 12. 2018 je cena poukazu na menší balíček 600,- Kč a na větší 1000,- Kč


Velikonoce za dveřmi

focení v interiéru i exteriéru

Venku mrzne a je hromada sněhu, ale za měsíc jsou tu svátky jara a s nimi tu pro Vás mám další tématické focení a to

"VELIKONOČNÍ".

Možnosti focení jsou jak v ateliéru tak venku na zahrádce vedle ateliéru, ale zatím to na venkovní focení moc nevypadá, ale třeba nás příroda a počasí překvapí.

Letos jsou dvě varianty balíčků a to malý a velký.

V malém balíčku je 5 fotografií v elektronické podobě za 350,- Kč.

Ve velkém balíčku je 5 fotografii v elektronické podobě a 5 fotografií tištěných, formát 13x18 cm, celkem a 500,- Kč.

Samozřejmě vše je o domluvě, jen připomínám, pokud budete chtít tištěné fotografie do svátků, je potřeba aby focení proběhlo nejdéle 23.3.2018, po tomto datu nemohu zaručit doručení papírových fotografii do svátků!

Má práce přenesená do knihy či obrazu

díky Saal Digital


Delší dobu už jsem hledala, kde své práci vdechnout život v podobě obrazu nebo knihy a ne jen obrázků v počítači, jak je trendem dnešní doby. Hledala jsem kvalitu a nikde jsem nebyla uplně spokojena nebo jen částečně, až jsem narazila na možnost vyzkoušet produkty firmy Saal Digital. První přišla na řadu tvorba knihy, která mně naprosto nadchla a mojí recenzi na ní najde te na mých facebookových strákách. Hned jsem vytvořila další knihu jako vánoční dárek. A pak jsem chtěla udělat nějaké obrazy do ateliéru, tak jsem zkusila dvě varianty právě od zmíněné firmy a jednu z nich vidíte na přiloženém obrázku, druhá bohužel až po vánocích, jelikož je jako dárek. Za mne doporučuji, pokud chcete vytvořit někco krásného a nechcete na to čekat, je tato cesta ideální volbou a já už vím kde budu tisknout vánoční fotografie příští rok svým klientům, jelikož kvalita cena a rychlost dodání je za mne na jedničku :-)

Vánoční focení a kalendář

S blížícími se Vánoci, bych Vám chtěla nabídnout tématické Vánoční focení. Fotit můžeme u mne v ateliéru a nebo když nám počasí bude přát klidně i venku na zahrádce či v lese. 

První možnost je "Vánoční malý balíček", který obsahuje 5 upravených fotografii v elektronické podobně. Cena balíčku je 300,- Kč a 50,- Kč za každou další fotografii která by se Vám líbila.

Další možnost je "Vánoční focení s kalendářem", které obsahuje výběr povedených fotografii v počtu 13 ks (aby bylo možno vytvořit kalendář) v elektronické podobě a tištěný kalendář ve formátu A4 na rok 2018 s těmito fotografiemi. Cena balíčku je 800,- Kč